in English
English version

Anglický tábor
EUROCAMP


česká verze

YOUR ENGLISH HOLIDAYS!

 

Nabídka na léto

Pozvánka pro děti

Program tábora Další informace Jak se přihlásit Galerie fotografií Kontakty a odkazy

HI THERE!  

Už jste byli na nějakém letním táboře? A bavilo vás to tam? Také jste hráli spoustu her, soutěžili ve všem možném, hráli vybiku a fotbal, měli jste celotáborovku s nočními bojovkami, zpívali jste u táboráku? Nebo jste se tam nudili? A co že byste to letos zkusili u nás?

Náš tábor je super. Dopoledne jsme na hřišti, ve vodě nebo na lodi, jo a taky chodíme do lesa. Někoho baví víc koupání, někdo si radši zahraje volejbal, petanque nebo kriket. Jasně, že přitom všem klábosíme anglicky! Po obědě je chvíli klid a pak přijde to hlavní - celotáborová hra! Každý den se hraje jiná etapa, někdy proti sobě bojujeme, jindy něco hledáme v lese a občas se předvádějí nějaké scénky. Vždycky jsme jako někde v anglicky mluvící zemi, takže jsme už navštívili Anglii, Austrálii, Hollywood, Skotsko, New York, asijskou část bývalého britského impéria, Londýn, snili jsme americký sen, s tasmánským čertem jsme objevovali země protinožců, hledali poklad na konci duhy v Irsku a loni jsme se vypravili do Texasu mezi kovboje a naftové krále. Letos na sebe všichni zavoláme „ALOHA!“ Jako proč? Když je někdo hodně v pohodě a chce si jen tak užívat, řekne, že si dá „Havaj“ – no a právě tam se v celotáborovce vypravíme a právě tu pohodu vyjadřuje havajské slovo „ALOHA“. ALOHA – že se máme rádi, ALOHA – ahoj a hezký den, ALOHA – vítejte mezi námi, ALOHA – až nám bude líto, že se loučíme. To jste možná nevěděli, ale o havajských plážích a surfování na obřích vlnách určitě slyšel každý a aspoň na chvíli zatoužil se tam kouknout a vyzkoušet si to. Někdo na tu divočinu třeba moc není, ale o to víc ocení obří teleskopy, největší dalekohledy na světě! A třeba si uděláme ananasový den a život si osladíme pravým třtinovým cukrem, to abychom si připomněli, co Havaj původně proslavilo. Tak jako tak nakonec všechny dostane nádherná a všeobjímající blankytně modrá barva nebe i moře, teplý písek pod nohama, zdobenýma květovanými náramky, a s pestrobarevnými věnci na krku pak v rytmu podmanivé hudby zavoláme ještě jednou: „ALOHA!“ No uznejte, že tak se každému z nás navždycky vtiskne do paměti krásná vzpomínka na to, jak jsme spolu strávili DESET DNÍ NA HAVAJI.

letní tábor - na řetězovém mostě ve Stádlci
anglické tábory 2017 - DESET DNÍ NA HAVAJI
tábory - večer plný zábavy a tance

Jestli čekáte, že jsme jako skauti, co spí ve stanu a koupou se v potoce, tak to teda rozhodně nejsme. My máme krásný areál mezi lesem a řekou, bydlíme v chatičkách a naše sprchy jsou úplně moderní. Ale hlavně jsou tu všichni cool!

Náš tábor se trošku liší od všech ostatních, protože u každého oddílu je jeden vedoucí Čech a jeden Američan, Angličan nebo Australan, no fakt. A v oddíle je s vámi třeba normální Angličan nebo holka ze Španělska, ale domluvíte se v pohodě anglicky. Tedy, když vám to nejde, tak se nic neděje, on to za vás vždycky někdo přeloží, my si tady všichni navzájem pomáháme.

Kdo nevěří, že náš EUROCAMP je vážně prima tábor, tak ten určitě musí přijet, aby to viděl na vlastní oči. No a noční bojovka - tam prostě nemůžete chybět, ale je to samozřejmě na vás, nikoho nenutíme! Pojeďte s námi strávit DESET DNÍ NA HAVAJI, abychom poznali jedinečnou atmosféru Honolulu, kde kdysi výkvět americké armády v Pacifiku tančil s překrásnými dívkami snědých tváří a kde si dnes obratní surfaři dávají schůzku s noční oblohou posetou tisíci hvězd, které není vidět lépe odnikud na světě. se moc těšíme jak na nové kamarády, tak samozřejmě i na ty, co s námi jedou už třeba po několikáté.

Tak v létě, jo? Bye bye! See you!

V případě Vašeho zájmu Vám rádi podáme další informace a poskytneme přihlášky:

SYKA AGENCY a.s., cestovní kancelář, Křenova 438/7, 162 00 Praha 6, Email: email@anglickytabor.cz
Pavel Jahelka, garant programu, Tel.: 602 326 747 nebo 223 010 176
Ing. Josef Syka, odpovědný zástupce, Tel.: 602 255 859
RNDr. Veronika Švadlenková, hlavní vedoucí, Tel.: 775 041 421
Bc. Zuzana Pospíšilová, hlavní vedoucí, Tel.: 728 527 037

Najdete nás také na Facebooku, Instagramu a Twitteru

  English version • Nabídka na léto • Pozvánka pro děti • Program tábora • Další informace • Jak se přihlásit • Galerie fotografií • Kontakty a odkazy • česká verze 

Copyright © 2006 - 2017 EUROCAMP, Last modified: 03-01-2017